Hakkımızda


Hakkımızda ve Faaliyet Alanlarımız.

Güncem Print olarak siz müşterilerimize Güven Ve kaliteyi bir arada tutarak hizmet vermeyi amaçladık. 1999 senesinden bu yana sizlerin bize duyduğu güvene layık olmak için çalışmalarımıza en başarılı olacak şekilde devam etmekteyiz.

Faaliyet alanlarımızda Toner Kartuş Dolumu Orjinal muadil ve yazıcışeritlerinin yanı sıra gerekli Sarfmalzemelerinin satışı ayrıca Toner ünitelerinin yenilenmesi bakımı yapılmakta her çeşit sarf malzeme temin edilmektedir..Yeni ve ikinci el her çeşit yazıcılarımız satışa sunulmuştur.Sadece bir telefon ederek gerekli yazıcının size uygun olanı hakkında bilgi verilerek sizi en iyi şekilde yararlanabileceğiniz yazıcıya,hem bütçeniz hemde faaliyet alanınıza uygun şekilde teminini yapmaktayız..

Her marka toner’e chip çeşitlerimiz mevcuttur.Ürünlerimiz % 100 Garantili olup % 70 Tasarruf sağlamaktadır..İster İstanbul içi İster İstanbul dışı alışverişlerinizde istediğiniz ürünler adresinize kargo ücreti bizden olarak gönderilecektir..Yazıcı teknik servisimiz ile ücretsiz arıza tespiti yapılıp size uygun olan en düşük rakamlarla parça ücretleri değerlendirilerek fiyat verilir. Toner ve kartuşlarımız’da Muadil ürünlerimizin tek rakibi sadece ve sadece kendi orijinal’idir.  Orijinal baskı kalitesi Orijinal çıktı sayısı Garantisi ile Hizmetinizdeyiz.

Sizin Memnuniyetiniz Firmamızın Gururudur.

GüncemPrint Toner Market